НАЈДОБРОТО ЗА ВАШИТЕ МИЛЕНИЦИ И РИБОЛОВ НА ЕДНО МЕСТО.

+389 76 266 933

ЗА НАС

MAXI SHOP

Нашето дружење и грижа за сѐ околу домашните миленичиња започна во 1996-тата година. На нашиот 25-ти роденден го отворивме најголемиот маркет за миленици MAXI Shop со голем асортиман на производи и простор прилагоден за миленичиња.

Контактирајте не

Image
01

Најголем маркет

Џамбо маркет за миленици, се за вашиот сакан миленик.

02

Најниски цени

Играчки, храна, аксесоари, награди се тоа по најниски цени.

03

Pet frendly

Дојдете со вашиот миленик.Тој нека си одбере.

04

Риболовна опрема

Огромен асортиман за секаков вид на риболов.

ПРОИЗВОДИ

СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ЗА РИБОЛОВ, ХРАНА И ОПРЕМА ЗА КУЧИЊА, МАЧИЊА, ПТИЦИ, АКВАРИУМСКИ РИБИ И ГЛОДАРИ.

Сега, на едно место, сѐ за вашето миленичехрана, козметика, аксесоари, играчки, ветеринарна храна, суплементи, акваристика, птици.Комплетна риболовна опрема - трски, машинки, конци, чизми, комбилизони, торби, столчиња...

Image

Посебно сме посветени на највисоките стандарди на квалитетна услуга, совети и препораки.Посветено се подобруваме за да ги задоволиме очекувањата на нашите купувачи.

ЛОКАЦИЈА

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ВИДЕОТО!

Ви претставуваме 2 локациски точки според кои може да се ориентирате кога доаѓате кон MAXI Shop за да набавите сѐ за вашето милениче и риболов!1. Пат преку Дени1 - 00:082. Пат преку надвозникот кај Асуц - 01:33Одберете која насоката на движење најмногу ви одговара, ви снимивме детални инструкции за да ни дојдете на гости со вашиот миленик!Ве чекаме на дружба!

Контактирајте не

Loading
Your message has been sent. Thank you!
Се вчитува...
Вашата порака е испратена. Ви благодариме!